загрузка...


Коли незрівнянна Леля погодилася вийти заміж за Максима, закоханий юнак був безмежно щасливий. Незважаючи на їх розділяє соціальну прірву, молоді люди прагнуть бути разом і навіть готові ігнорувати гнівні претензії майбутніх родичів, незадоволених настільки нерівним шлюбом. Незважаючи на всілякі заслуги гідного лише поваги нареченого, вони упираються в щастя пари, чесними і не дуже способами переконуючи довірливу наречену придивитися уважніше до об’єкта пристрасті.

І якби у пана Салютова не було ніяких страшних таємниць, то навіть переконані скептики зрештою відступили і дали свою згоду. Але, на жаль, сором’язливий і завжди такий важливий Максим якось зробив дурість, за яку йому тепер доведеться розплачуватися. Причому нахабним шантажистом, затьмарює своєю дріб’язкової підприємливістю безхмарне небо над його головою, виявився один з двоюрідних братів розгубленого молодого чоловіка, з яким вони провели далеке дитинство в селі — Вольдемар.

На щастя, не всім байдужі почуття дівчини і її друга. Навчений життєвим досвідом старий Жорж обіцяє заступитися за пару, але він наполягає, щоб його учень зібрався з мужністю і розірвав цей порочне коло, знову відкрившись Леле. Фільм Джокер (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Кауров, Сергій Охотин
Актори: Олег Толкунов, Дар’я Щербакова, Дмитро Гриневич, Андрій Бажин, Наталія Ковальова, Дальвін Щербаков, Марія Філімонова, Андрій Охотин, Ірина Сенічкіна, Петро Казаков

загрузка...