загрузка...


Русский телесеріал перенесе глядача в кінець 8 століття, час, коли Русь перебувала під татаро-монгольським ярмом. У центрі сюжету — історія великого князя Ярославля. Амбіційний воєначальник хоче об’єднати воювали між собою князівства країни, щоб завдати загарбникові нищівного удару, але для цього необхідно подолати свого рідного брата Бориса і старшого сина Володимира. В цей же час в столицю прибуває представник Золотої Орди — Тенгрі-Темір. Мета його приїзду — забрати з собою тисячу найсильніших російських воїнів, які повинні приєднатися до ординської армії.

Він згоден зменшити кількість солдатів в обмін на прекрасну княгиню Устинов, яка є дружиною Бориса. Ярослав не бажає поступитися принципами, але чоловік погоджується віддати дружину, в обмін на особливі привілеї і можливість завоювати княжий престол. Тенгрі відправляється на батьківщину, залишивши в подарунок князю юну красуню Наргиз. Чоловік закохується в чужоземку з першого погляду, але його піддані не хочуть бачити поруч з правителем цю жінку. Серіал Золота орда 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Таким чином, головному герою доведеться зробити непростий вибір між любов’ю і престолом. В цей же час старіючий хан Берке намагається вирішити проблему зі спадкоємцем, відсутність якого ставить його під серйозний удар.

Режисер: Тимур Алпатов
У ролях: Олександр Устюгов, Світлана Колпакова, Артур Іванов, Юлія Пересільд, Сергій Пускепаліс, Володимир Верёвочкін, Сергій Гур’єв, Євгенія Дмитрієва, Лариса Домаскіна

загрузка...