загрузка...


До 50-ти років Людмила залишилася зовсім одна. Її мрії про багатодітну сім’ю не справдилися, коли чоловік пішов до іншої жінки. Дочка Даша виросла і перебралася в столицю, де в щасливому шлюбі виховує первістка. Опинившись біля розбитого корита, Люда зосередилася на службові обов’язки. Робота в транспортній кампанії повністю захопила дух. Ентузіазм підкріплюється емоційної зацікавленістю в успіху. Трудовий колектив замінив особисте життя. Побажання співробітників небайдужа персона приймає як власні. Милосердя не знає кордонів. Чужі люди зловживають добротою і довірою.

Коли Дарина поділилася з матір’ю насущними проблемами, у героїні від жалю защеміло серце. Зразкова бабуся почала збиратися в Москву до онука. Петрику не опиниться без нагляду. Перед від’їздом їй довелося звільнитися і здати в оренду будинок. Зять Тимофій, який звик до походів наліво, не зрадів приїзду тещі. Він плете інтриги, намагаючись вигнати геть ненависну гостю. Його праці, підкріплені брехнею, створюють конфліктну ситуацію. Дама передпенсійного віку змушена повернутися в рідну провінцію, де її житло зайнято постояльцями. Серіал Хочу бути щасливою (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Відсутність вакантних посад посилює матеріальні положення, тому що заощадження витрачені на потреби підростаючого Петра. Краща подруга змогла на кілька днів прихистити приятельку. Випадкове знайомство перервало поступальний падіння в безодню ілюзій.

Режисер: Сергій Гіргель
У ролях: Світлана Тимофєєва-Летуновська, Марина Куделінская, Ігор Сігов, Дар’я Пармененкова, Сергій Лапаніцин, Єлизавета Фалей, Олена Акуленок, Сергій Власов, Валентина Гарцуева, Алла Ельяшевич

загрузка...