загрузка...


Нові серії одного з найпопулярніших і улюблених у глядачів серіалів принесуть нові обставини і проблеми для веселої сімейки Вороніних. Героїв чекають нові життєві проблеми, і захоплюючі пригоди. Костя і Віра які зовсім недавно стали знову батьками малятка Люсі, тепер вирішуватимуть нові проблеми. Які обов’язково виникнуть на їхньому обрії. Їм не вперше виплутуватися зі складних ситуацій, наприклад в минулому сезоні, вся рідня намагалася вирішити проблеми Маші, але у дівчини було своє бачення даної ситуації, потім Вороніни розгрібали наслідки страшної сімейної таємниці.

Потім, бабуся і дідусь знову готувалися до появи нового маленького Вороніна. Нудьгувати не доводиться ні молодому поколінню цього сімейства, ні старшому. Кожен Воронін, так чи інакше, завжди потрапляє в складні ситуаційні моменти, з яких потім намагається вибратися за допомогою родичів. Але все люди змінюються, і ця сім’я теж, кого-то зміни торкнуться зовсім небагато, а хтось навпаки, зміниться кардинально. Серіал Вороніни 20 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 1080.

У нових епізодах, глядачі стануть свідками зміни деяких персонажів, а також безліч курйозних ситуацій в які люблять потрапляти члени цієї родини. © kinogo-z720.ru

Режисер: Олександр Жигалкин, Леонід Коновалов, Георгій Дронов
Актори: Станіслав Дужников, Олег Кассин, Філіп Михин, Юлія Куварзина, Борис Клюєв, Катерина Волкова

загрузка...