загрузка...


Головна героїня народилася і виховувалася в одній інтелігентній родині. Дівчина завжди мріяла працювати в правоохоронних органах, саме тому вона вступила до Ленінградського університету на факультет юриспруденції. Молода дівчина протягом тривалого навчання проявляла себе лише тільки з хорошого боку. Марія Крапівіна була старанною ученицею, вона мала неймовірною інтуїцією, яка найчастіше допомагала їй дістатися до бажаного результату.

Дівчина була скромною, тому в той час коли її однокурсники намагалися підкупити начальство навчального закладу або ж попросити про гарному місці для практики, дівчина спокійно очікувала вердикту від своїх наставників. Чи не здивовано, але Марії дісталося місце не десь в провінційному містечку, а в обласному центрі, куди вона негайно вирушила. Як тільки Марія переступила поріг поліції, її не дуже радісно зустрів уже давно згуртований колектив. Дівчина зрозуміла, що тут їй не місце серед дорослих мужиків, які пройшли вогонь і воду. Головна героїня вирішила, що звільнитися і знайде собі роботу до душі. Але перед тим як писати рапорт, Марія чисто випадковим чином виявляє цікаву інформацію. Є підозри про те, що в новому колективі Марії знаходиться зрадник, який працює на два фронти.

Дівчина приймає рішення залишитися на службі і в щоб — не стало докопатися до цікавить її правди. Під час свого розслідування Марія встигне закохатися в свого начальника, який, між іншим, є одним з підозрюваних. Серіал Відмінниця 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Оксана Карас
Актори: Микита Єфремов, Яна Гладких, Таїсія Вілкова, Олександр Яценко, Олена Коренєва, Володимир Мішуков, Юлія Ауг, Мартіньш Вілсонс, Майя Айрін Вада, Світлана Честнова

загрузка...