загрузка...


Представляємо вашій увазі російську мелодраму «Вера» (2017 року), створену режисером Глібом Якубовським. Події кінокартини розвиваються навколо простої російської дівчини на ім’я Віра, яка мешкає в комунальній квартирі з тіткою. Батька Віра ніколи не знала, так як він розлучився з її мамою, коли та була вагітна. Дівчинка росла в злиднях, а на частку її матері випало чимало важких проблем, з якими було важко впоратися тендітній жінці, поодинці виховує дитину. Надалі вихованням Віри зайнялася її рідна тітка.

Одного разу доля молодої дівчини підносить прекрасний подарунок, вона знайомиться з чоловіком своєї мрії — інтелігентним, порядною і забезпеченою людиною — Олегом Бєловим. Незабаром Олег влаштовує Віру в організацію, де працює сам. Молоді зближуються ще сильніше, і головний герой пропонує своїй обраниці руку і серце. На весілля Олег і Віра запрошують і свого начальника — Павла Маркова. У день торжества головній героїні відкривається велика таємниця — виявляється, що Павло той самий чоловік, який кинув її мати в «цікавому» положенні. Минуло багато років і Марков усвідомив свою помилку, зараз його мучить совість, тому він вирішує загладити провину, визнавши дочка і зробивши її спадкоємицею свого стану. Якраз це стало поворотним моментом у долі дівчини, тепер Віру чекає безліч проблем, тому що законна дружина її батька з дочкою не бажають миритися з дійсністю.

Жадібні, безсердечні люди не хочуть ділитися тим, що, на їхню думку, належить їм по праву. Для Віри готується хитромудра пастка. Чи зможе недосвідчена і наївна головна героїня виплутатися з ситуації, що склалася? Серіал Вера 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Гліб Якубовський
В ролях: Марія Мацаль, Руслан Чернецький, Олександр Давидов, Любов Германова, Людмила Світовит

загрузка...