загрузка...


Михайло — талановитий аферист, який одного разу вирішив перебратися до столиці, щоб мати можливість заробляти ще більше грошей. У своєму рідному маленькому містечку йому стало дуже тісно, ​​тому по приїзду в мегаполіс, Міша відразу ж знаходить собі нормальну роботу. Довгий час йому вдавалося обманювати начальника і знімати з його банківських рахунків гроші, привласнюючи їх собі, проте пізніше про це дізнається його бос, і головному герою не залишається нічого, крім як повернутися в свій провінційне місто, де його вже точно не знайдуть.

Повернувшись додому з великими грошима, Міша вирішує покінчити зі своєю кар’єрою афериста, адже через це він може рано чи пізно поплатитися життям. Відразу після приїзду головний герой заступається за дівчину, яку хотіли пограбувати кілька людей. Цією дівчиною виявляється колишня кохана Михайла. Завдяки хитрості і обману головному герою вдається влаштуватися працювати в поліцію, і тепер колишній злочинець, який ще недавно сам обманював людей і займався крадіжками, став за сторону закону.

Михайла все ще продовжують шукати ті, кому він повинен велику суму грошей, але чоловік навіть не збирається віддавати те, що дісталося йому з таким трудом. Серіал Утікач (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Михайло Жерневська
У ролях: Іван Охлобистін, Семен Стругачев, Вікторія Полторак, Григорій Сіятвінда, Анастасія Шунін-Махонина, Данило Вахрушев, Олександр Ільїн, Ростислав Бершауер, Максим Лагашкін

загрузка...