загрузка...


Канал СТС представляє новий серіал про юну дівчину Поліні Овечкін, яка вже зі шкільної лави мріяла довести всій країні, що жінки здатні на більше, ніж це вважають чоловіки. Її завжди приваблювала льотна сфера. Вона численні рази представляла себе в якості льотчика. Саме виходячи зі свого подібного пристрасті, після закінчення школи дівчина вирішує вступити в льотне училище. Успішно склавши всі іспити, вона неодмінно зараховується на перший курс цього престижного навчального закладу.

Всі роки навчання вона копітко працювати над собою і намагається увібрати всю інформацію, яка їй неодмінно стане в нагоді на майбутній роботі. У підсумку, вона з відзнакою закінчує училище. Тепер їй належить вступити на новий життєвий етап і підшукати собі заповітну роботу льотчика. Але це виявляється зовсім не легкою справою. Адже всюди у дівчини вимагають рекомендації, яких у неї, природно, немає. Але Поліна не збирається так легко здаватися і розпрощатися з думками про прекрасну професійній кар’єрі. Завдяки своїй завзятості і цілеспрямованості, незабаром їй вдається стати другим пілотом цивільного екіпажу «Восторг Авіа». Це є прекрасним шансом для Поліни. Адже вона зможе навчитися у основного пілота всім необхідним практичним навичкам. А через деякий час вона зможе претендувати на більш серйозну і престижну посаду в льотної сфері. Але на роботі ніхто особливо не радий бачити недосвідчену дівчину.

Тим більше, це стосується пілота Олексія Кулагіна, з яким Поліні доведеться проводити весь робочий час. Адже саме цей чоловік є основним пілотом, з яким їй доведеться працювати. Серіал Ульотний екіпаж (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Марюс Вайсберг
У ролях: Олексій Чадов, Наталя Бардо, Микита Тарасов, Юлія Топольницька, Вікторія Дайнеко, Яна Крайнова, Дар’я Сагалова, Катрін Асси, Андрій Рідний, Ілля Рого

загрузка...