загрузка...


У місті Краснокаменську є краща шоколадна фабрика, де виробляють шоколад за найкращими рецептами. Головним технологом на цьому заводі є Поліна Алексєєва, вона виховує самотужки улюблену доньку Катю. Ніяк Поліні в любові не щастить, за свого часу досить розчарувалася. Несподівано для неї відбувається зустріч з колишнім сусідом Віктором Панковим. Чоловік довгий період часу був в полоні у піратів, сам же працював тоді механіком на судні.

Героїня відноситься кілька з недовірою до Віктора, боїться повірити в його почуття. Тим часом фабрика знаходиться в збитку, що засмучує генерального директора Петра Ваевіча. Працівники усіма силами намагаються зробити все можливе, щоб шоколадна фабрика знову розцвіла, як раніше. У житті Поліни з’являється батько дочки Каті, якого вона ніяк не чекала в своєму житті. У парі годин їзди від Москви, в невеликому містечку вже більше ста років перебуває кондитерська фабрика, одна з перших в Росії, яка почала виробляти шоколад за своїми унікальними рецептами. Поліна Алексєєва працює на фабриці головним технологом і одна виховує доньку Катю. Поліна — шоколадна чарівниця, придумують нові ласощі для виробництва.

У містечку і в житті Поліни все йде своєю чергою, поки під новий рік сюди не їздить Віктор — батько Каті. Ще й її звільняють з роботи, тому випробувань на шляху досить багато і треба бути сильною, щоб їх подолати… Серіал Та, що біжить від кохання (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Наталія Углицьких
Актори: Катерина Вуличенко, В’ячеслав Манучаров, Олексій Барабаш, Любов Германова, Валерій Новіков, Валерій Афанасьєв, Віталій Герасимов, Іван Добронравов, Олександра Буличова

загрузка...