загрузка...


Героїню багатосерійного фільму Олексія Праздникова — «Світанок на Санторіні» звуть Ніна. Вона любить і головне вміє створювати кондитерські вироби. В основному це торти — барвисті і дивовижно смачні. Вона кондитер і дуже любить своє заняття, яке з просто хобі перетворилося на улюблену і ароматно солодку роботу. Ніна готова вдень і вночі створювати прекрасні десерти тішать і вишуканий смак і прискіпливий погляд потенційних покупців. Але, як і будь-яка молода дівчина, Ніночка любить мріяти і звичайно ж читати прекрасні романтичні історії.

А мріє вона саме про те, про що читає, тобто, зустріти прекрасного принца, який осиплеться її квітами, оточить любов’ю і турботою. Для якого тільки вона, Ніна стане мрією душі і серця, милою і нескінченно бажаною. Але так як, дівчина тільки віддається мріям і нічого не робить, кращі подруги Ніни, вирішують влаштувати її особисте життя. Від її імені дівчини почали листування в інтернеті з одним дуже багатим і досить красивим греком. А коли грек дізнався про те, що Ніночка природжений кондитер, то вирішив запросити її до себе, щоб вона створила один зі своїх солодких шедеврів на його… одруження.

Подруги, порадившись, вирішили промовчати про деякі нюанси запрошення і розповіли Ниночке про те, що в неї закохався молодий красиві, багатий грек і хоче з нею одружитися. Ніна, трохи повагавшись, все ж вирушає в подорож назустріч своїй мрії, але… Серіал Світанок на Санторіні 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олексій Свят
У ролях: Емілія Співак, Олександр Пашков, Геннадій Смирнов, Євгеній Ганелін, Олег Чугунов, Світлана Щедріна, Інна Ярмошук, Іван Паршин, Валерій Захар’єв, Наталія Таринічева, Максим Карлишев

загрузка...