загрузка...


Одного разу допитливий бізнесмен Павло Воронов почув гарну, але сумну легенду, що спонукала його колекціонувати специфічні картини. Нібито один художник, чия улюблена дружина перебувала при смерті, силою думки зміг зберегти її душу в пронизливому за змістом полотні, де зображена спляча жінка. Воронов почав збирати картини, на яких зображені люди знаходяться в стані сну. Шукати нові екземпляри в колекцію йому допомагала Агнеса — досвідчений мистецтвознавець, а також фотограф Костя.

Але не тільки бізнесмен зацікавився містичними творами художника, якийсь Олексій Тихонов — екзальтований хлопець мріяв продовжити справу майстра по ув’язненню людських душ. Все, що відбувається схоже на продовження легенди, в якій мало правди. Але вже реальні вбивства людей, зацікавлених в таких картинах, дають поживу для роздумів.

Хто вбив чергового фаната «сплячих» персонажів? Хто скоїв замах на одного відомого художника? У цій заплутаній справі належить розібратися слідчому Ірині Щуляевой. Серіал Сплячі 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Юрій Биков
У ролях: Ігор Петренко, Пауліна Андрєєва, Дмитро Ульянов, Федір Бондарчук, Юрій Биков, Карина Разумовська, Олена Подкаминская, Юрій Бєляєв, Семен Шкаліков, Микита Павленко

загрузка...