загрузка...


Літня пенсіонерка Аделаїда Заболоцька живе зовсім одна. Її чоловік був полковником МВС, дітей вони не нажили, і після його смерті жінка задумалася про спадкоємців. Однією в такому віці нелегко. І бабуся прийшла до думки, чому б їй не завести на старості онука чи онучку. Все таки допомога, і буде кому залишити свою велику квартиру в хорошому районі Москви. Аделаїда не вижила з розуму. Жінка твердо впевнена в своєму бажанні знайти гідного спадкоємця, якому зможе довірити свою долю і майно.

Вона не має наміру зустрітися з якимись пройдисвітами. Їй потрібен надійний людина, здатна подбати про неї важку хвилину. Допомогти їй у цій справі обіцяє її знайомий. Через якийсь час до пенсіонерки звертаються відразу четверо кандидатів на її спадок. Це господар дрібного магазинчика Артем, не відбулася актриса Ліза, журналіст Марія і студент Данила. Поговоривши з ними, бабуся пропонує молодим людям позмагатися. І тоді вона вирішить, хто більш гідний успадкувати її дорогі метри.

Пенсіонерка придумала систему нарахування балів за хорошу опіку над нею. Між учасниками гонки за житло жінки розгортається справжня битва. Серіал Спадкоємці 1 сезон 29, 30 серія (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: В’ячеслав Судів, Федір Краснопьоров
Актори: Віра Бабічева, Віктор Логінов, Олександр Бобров, Яна Чигир, Родіон Толоконников, Владислава Артюха, Дарина Белоусова, Михайло Васьков, Олександр Резалин, Юлія Вознесенська, Артем Федотов

загрузка...