загрузка...


Час і місце дії телесеріалу «Синя троянда» 1971 й, місто Ленінград. Головний герой Олександр Олександрович Короткевич є видатним, відомим радянським вченим, що спеціалізується по генетиці і селекції флори. Йому виповнилося півстоліття, і він відзначає ювілей. Кар’єра вченого знаходиться на самому піку, однак не все так гладко і благополучно в його житті, як здається на перший погляд. Колись він одружився з любові і довгі роки в родині все було нормально. Але з часом, щось змінилося у відносинах з дружиною і їх шлюб неухильно рухається до розриву.

Вони стали майже чужими один одному людьми. Їх навіть вже майже не пов’язує дочка, яка вже виросла і живе своїм життям. Дружина Ольга, закінчена алкоголічка і не викликає Короткевича нічого, крім жалю і огиди, а мучиться він тому, що колись, двадцять років тому, коли тільки, тільки почалася війна, Олександр Олександрович втратив свою кохану дівчину, практично наречену на ім’я Катя. Це було в Криму, на батьківщині Короткевича. Він любив Катю по-справжньому. Вони вже подумували про весілля, але розпочата війна сплутала всі плани нареченого і нареченої. Вони втратили один одного в плутанині і хаосі коїться навколо. Пізніше Короткевич одружився з Ольгою, яку полюбив, але не так, як любив Катерину.

Всі ці роки, герой «Синьої троянди» згадував свою першу любов, мучився від того, що не знайшов її, продовжував жити з Ольгою і працював, працював і працював, намагаючись заглушити душевний біль. Серіал Синя троянда 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тимур Алпатов
В ролях: Николай Фоменко, Полина Кутепова, Виктор Раков, Наталья Будущева, Екатерина Редникова, Вероника Вернадская, Владимир Верёвочкин, Дмитрий Блохин, Полина Филоненко, Василий Мичков

загрузка...