загрузка...


Молодій дівчині, яка звикла до розкішного життя довелося збирати своє Щастя з осколків, коли всі її мрії були розбиті вщент разом з серцем. Жанна виросла в багатій родині, де батько підприємець дбав і любив дочку, намагаючись перетворити життя доньки в чарівну казку. До честі сказати, це йому цілком вдалося. Будь-яка примха, будь-які примхи Жанни тут же виконувалися без всяких питань. Все в житті Жанни віщувало безмірне щастя і довгі роки радості.

Адже тепер у її житті з’явився коханий чоловік, такий добрий, турботливий і молоді збираються незабаром одружитися. Щастю Жанночки не було меж. Біда прийшла несподівано. Раптово помер батько, який в останні роки зовсім не дбав про своє здоров’я. Після смерті коханого батька на Жанну відразу навалилися всі проблеми всесвіту. Жанну сповістили, що її батько заборгував чималі гроші і тепер саме їй належить розплачуватися з кредиторами. Улюблений наречений дізнавшись про скрутне становище родини чомусь передумав одружуватися. Адже він планував отримати в дружини багату спадкоємицю, а не бідну безприданницю, яка загрузла в боргах батька. Без докорів сумління чоловік залишає Жанни в вагітному стані і йде. Жанна продає особняк, щоб заплатити борги і залишається без даху над головою.

Жанна знає тільки одне, їй необхідно бути твердою і сильною, щоб подолати труднощі хоча б заради свого малюка і пам’яті батька. Серіал Щастя з осколків (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Роман Нестеренко
У ролях: Олександр Константинов, В’ячеслав Чепурченко, Дар’я Єгорова

загрузка...