загрузка...


У Антона є своя фірма і він дуже радий тому, що зміг стільки в житті домогтися. Хлопець зустрічається з прекрасною дівчиною Ларисою, яка відповідає йому взаємністю. Пара вирішила, що настав час нарешті одружитися і стати ще більш щасливими. Тільки перед цим треба бути обізнаним з батьками один одного. Якщо з батьками Лариси познайомитися не складе ніяких труднощів, то ось з батьками Антона не так і просто познайомитися, адже вони зараз знаходяться в Лондоні і приїжджати на батьківщину вони не збираються.

Однак пара знаходить відмінний вихід і вирішує провести знайомство по скайпу. Все проходить просто чудово, проте Ларису дуже бентежить те, що батько Антона так сильно захоплюється своїм родоводом, в той час як самій дівчині нічим похвалитися. І тоді вона вирішує придумати дивовижну казку, в яку як не дивно все вірять. Хто б міг подумати, що все так добре пройде, ну пройшло б, якби тільки після цієї розповіді батько хлопця не передумав і не вирішив все-таки приїхати на батьківщину і особисто познайомитися зі своїми майбутніми родичами.

Що ж тепер стане робити Лариса? Вийде у дівчини і далі грати за вигаданим нею сюжету або ж вона в кінцевому підсумку вирішить зізнатися у своїй брехні? Серіал Рецепт кохання (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Антон Ціватий
У ролях: Ольга Гришина, Микита Тарасов, Олена Яковлєва, Михайло Пшеничний, Ада Роговцева, Наталя Денисенко, Оксана Сташенко

загрузка...