загрузка...

realnye-pacany-9-sezon
Ми всі дуже любимо дивитися фільми про свого життя, в яких все просто і зрозуміло. Серіал Реальні пацани — найяскравіший приклад того, як звичайні хлопці з глибинки зуміли підкорити всю Росію своїм простим гумором і незвичайної щирістю. Головний герой фільму — Колян — нічим не відрізняється від середньостатистичного росіянина. Він працює простим продавцем-консультантом, проводячи вільний час з друзями Антіохії і Вованом.

Колян ділиться з глядачами всіма своїми переживаннями і розповідає про всі події, що відбуваються в його житті. З одного боку, що цікавого може відбуватися у такого звичайного в усіх відношеннях хлопця? Але, як ми дізнаємося з фільму, кожен день може приносити безліч радощів і тривог. Ви дізнаєтеся про взаємини людей, у яких немає можливості кататися на дорогих автомобілях і відвідувати круті ресторани.

Але у цих людей є свої інтереси, свої принципи і, звичайно ж, велика російська душа. Багато глядачів люблять Реальних пацанів за доступний кожному гумор, в якому немає і натяку на вульгарність. Це фрази і події, знайомі кожному, жарти, які доречні в звичайній дружній компанії. Герої цієї картини вже давно стали «своїми» для багатьох.

Режисер: Жанна Кадникова
Актори: Микола Наумов, Антон Богданов, Володимир Селіванов, Станіслав Тляшев, Зоя Бербер, Марина Федунка, Марія Скорницкая, Валентина Мазунина, Армен Бежанян, Ігор Ознобихин

загрузка...