загрузка...


Найтяжчий тягар — це почуття провини, роками роз’їдаюче душу. З цим почуттям живе головна героїня мелодрами Наживка для ангела вже багато років. Життя молодої і талановитої телеведучої Даші Пантелевой предмет заздрості багатьох. На перший погляд, дійсно є чому позаздрити. Батько Даші власник дуже прибуткової компанії, мати творча людина, Дашин наречений теж з заможного кола успішних бізнесменів. Іншими словами, живи і радій. Однак стороннім невідомо те, що сім’я день у день проживають драму.

Серіал «Наживка для ангела» дивитися онлайн показує дивовижну історію сім’ї, де кілька років тому сталася трагедія. Роки пройшли, але гіркота і біль залишилася. Даша не рідна дочка цієї сім’ї, хоча батьки дали дівчинці максимум любові, турботи і уваги. Також в цій сім’ї росла рідна дочка Іда. Шістнадцять років тому Даша з Ідой виявилися на вокзалі і випадково Іда зникла. Пошуки трирічної дівчинки виявилися даремно. Її так і не змогли знайти. А убита горем мати так і не змогла пробачити Дашу. Роками мати все більше вдавалася до допомоги алкоголю, після чого вимовляла Даші гіркі слова. Серіал Приманка для ангела (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Так з почуттям гострої провини і душевного болю Даша прожила роки дорослішання. Вона так і не пробачила сама себе. Так тривало до того дня, як сталося зовсім несподіване. Після цього випадку життя всіх учасників Наживка для ангела дивитися онлайн змінилася до невпізнання.

Режисер: Валерій Девятілов, Татевік Саруханова
У ролях: Тетяна Арнтгольц, Любов Константинова, Марк Богатирьов, Володимир Жеребцов, Олексій Бардуков, Тетяна Лютаєва, Борис Щербаков

загрузка...