загрузка...


Перше кохання підпорядкувала собі Лялю і Костика. Щаслива пара насолоджується життя, адже їм всього вісімнадцять років. Вони з натхненням будують плани, намагаючись вгадати майбутні події. Молодь вибудовує відносини без оглядки на найближче оточення, де ховаються недоброзичливці і заздрісники. Благородні пориви приречені на забуття, якщо не підкріплені фінансами та іншими благами. Друзі завжди готові підставити міцне плече соратників. Де немає ненависті і злоби, виникає блаженство. В умовах комфорту і ніжності виростає байдужість до близьких.

Потенційною свекрухи Тамарі не подобається наречена, яку вибрав її син. Підступна персона вже має на прикметі відповідну кандидатуру. Мати нареченого підкупила медиків, щоб змусити Лялю перервати бажану вагітність. Коли наївна дівчина за рекомендацією гінеколога позбулася дитини, ілюзії зникають. Крихку рівновагу руйнується під впливом негативної енергетики ворогів. Незважаючи на всі зусилля, таємницю приховати не вдається. Обман розкривається. Злий жарт Томи отримає еквівалентний відповідь від розлучниці. Юна месниця намагається спокусити свекра. Анатолій піддається чарам пустунки, яка вирішила зруйнувати чужу сім’ю. Серіал Помста як ліки (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У боротьбі за особисте щастя Ляля потрапляє в капкан пристрасті. Дещицю нелегко зізнатися собі, що свіжа краса набагато краще повсякденному втоми. Велика різниця у віці не створює перешкод для побачень. Виходить плутанина між учасниками драми через відсутність розуміння.

Режиссер: Алексей Карелин
В ролях: Агата Муцениеце, Татьяна Колганова, Игорь Сигов, Алексей Коряков

загрузка...