загрузка...


Вона з прагненням і бажанням вчилася на медичному факультеті, проводила час в студентських групах. Один з приятелів сподівався на взаємність подруги, сходив від любові з розуму по ній. Розраховувати на розвиток романтичних відносин хлопець перестав з появою поруч з Ольгою дорослого чоловіка. Сергій серйозний і відбувся бізнесмен звернув увагу на миле створіння, миттєво оцінив наявні можливості і зробив пропозицію про весілля. Роль боярина взяв на себе Максим, виконавши прохання своєї улюбленої подружки.

Після торжества життя молодят і їх вірного свідка розійшлася на довгі п’ятнадцять років. Випадкова зустріч обрадувала колишніх однокурсників, обмінюючись новинами, вони дізналися про минулому часі. Вона, залишивши інститут, займалася домашнім господарством, виховувала дочку, насолоджувалася сімейним затишком. Її товариш успішно розвинув аптечну мережу, яка приносить хороший постійний дохід. Нещастя з дочкою Наташею призвело до подальших проблем. Нерозуміння з чоловіком спричинило сплеск депресії, жінка замкнулася. Подолати труднощі допоможе все ще закоханий в неї друг юності, на якого вона може спертися і зараз.

У цей період лякаючі події відбуваються в місті, оперативні служби шукають серійного маніяка. Йому приписують вбивства молоденьких городянок, а розслідування доручено старшому лейтенанту Кретова. Серіал Поки смерть не розлучить нас (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роман Просвірнін
Актори: Олена Шилова, Микита Тезін, Наталія Солдатова, Олексій Зубков

загрузка...