загрузка...


З Глібом неможливо подружитися. Оскільки він не вірить в дружбу. У чоловіка ніколи не було особистих відносин, сексуальних зв’язків. Гліб не визнає чинні в загальні правила. Він не підпускає до себе людей в буквальному сенсі слова. Чоловік вкрай побоюється мікробів, тому зациклений на своїй чистоті і безпеки. Він не дозволяє людям торкатися до себе. Гліб практично ніколи не покидає свій робочий кабінет. Йому не властиві вечірні прогулянки по парку, прості розмови з близькими людьми. А близьких людей у ​​нього і немає.

Таке життя звичайної людини могла б з легкістю звести з розуму. Але Гліба абсолютно не бентежить той факт, що він абсолютний одинак. Багато людей були б раді знайти контакт з чоловіком, але йому спілкування нецікаво. Особи протилежної статі його не приваблюють. А друзів заводити у Гліба немає ніякого бажання, оскільки він не має ні найменшого уявлення, що таке справжній друг. Головний герой — приголомшливий хакер. Для нього глобальна мережа — це світ, в якому можна відкрити будь-які двері, потрібно лише підібрати ключ. Глібу не складає труднощів зламати особисті дані політиків, бізнесменів. Він з легкістю знаходить докази провини впливових злочинців. Головний герой знає, що про абсолютно кожній людині в мережі маса інформації — навіть якщо вона захована, до неї можна отримати доступ. Завдяки чудовим навичкам, Гліба прозвали «павуком».

У всесвітній павутині він кращий. Гліба не затримали представники закону лише з тієї причини, що він всіляко допомагає правоохоронцям. Найчастіше поліція виявляється абсолютно беззахисною перед небезпечними злочинцями, які з легкістю обманюють представників закону. Серіал Павук 1 сезон 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Наталія Мікрюкова, Костянтин Фролов, Михайло Жерневська
В ролях: Валерій Панков, Нелла Стрекаловского, Марина Бойко, Олександра Кисельова, Андрій Андрієвський, Ігор Сильченко, Тетяна Абраменко, Анастасія Борисова, Віталій Бродівський

загрузка...