загрузка...


У фільмі розповідають про життя сім’ї Антонових-Терехова, а також про їх оточення. Бути дружиною офіцера, який захищає країну у військовий період, дуже важко, ти ніколи не знаєш, що буде завтра. Надія (одна з головних героїв фільму) вийшла заміж за офіцера, як і її мама в молодості, але вона не підозрювала, що це буде так важко. Спочатку їх життя була хороша, але чим далі, тим більше вона не витримувала. За три роки Надія з чоловіком переїхала з місця на місце більше п’яти разів.

Через якийсь час Надія приїжджає до мами (Катерині) і скаржиться на життя, сидить вся в сльозах і не знає, що їй робити далі, але мати говорить, щоб вона терпіла, і жила далі, адже вона сама знала за кого виходить заміж . Але Катерині було теж нелегко, вона теж багато переїжджала, і їй було дуже складно з чоловіком, їй і зараз важко, але вона плаче, чекає і любить, незважаючи ні на що. В один день Надія дізнається про катастрофу літака, де повинен був бути її чоловік, вона не знає що робити. Чи повернеться її чоловік? У фільмі ще багато різних моментів. У Надії народжується двоє дітей, але через якийсь час вона залишається знову без житла, куди їй йти?

Що робити? Чоловік Катерини хоче себе вбити, вона намагається його зупинити, що з ними буде? Чи будуть вони колись щасливі? І чим закінчитися історія цієї родини? Серіал Офіцерські дружини (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дмитро Петрунь
Актори: Костянтин Милованов, Марія Порошина, Ольга Арнтгольц, Павло Делонг, Віктор Хоріняк, Юрій Борисов, Анастасія Лук’янова, Ольга Макєєва, Анна Ареф’єва, Ігор Пісний, Данила Краснощок

загрузка...