загрузка...


Відома виконавиця Юлія побудувала успішну кар’єру, але настав час заходу, і популярність поступово йшла. Продюсери, які вклали величезні гроші в розкрутку, не хотіли втрачати їх і вирішили влаштувати вигідний шлюб. Немолодий співачці належало вийти заміж за юного Романа — талановитого хлопця, який подає великі надії. Цей крок мав би викликати бурхливу реакцію суспільства, отже, інтерес до Юлі. Ось тільки, вона виглядала невигідно біля партнера, в результаті, була запропонована пластична операція з метою омолодження.

Кваліфікований хірург престижної клініки почав процедури, але сталася неприємність і жінка дивом залишилася жива. Все закінчилося швидко, потрібного результату добитися не вдалося. Особа героїні було знівечене, але організатори проекту хвилювалися лише з приводу втрачених грошей. Зрозумівши що ситуація складна вони зайнялися пошуками двійника і знайшли Євгену — просту дівчину, яка співає на вулицях. Її умовили зробити махінацію, пообіцявши солідну винагороду і ось, вона виявилася в центрі загальної уваги.

Женя користувалася привілеями поп діви, також, відчувала всі труднощі суспільного життя. Юля жила в бідності і безнадійному стані… Серіал Незнайомка в дзеркалі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Станіслав Рубенчік
В ролях: Анна Попова, Дмитро Ісаєв, Влад Соколовський, Дмитро Карташов, Валерій Сторожик, Тимур Бадалбейлі, Олена Лісовська, Марина Кондратьєва, Тетяна Васильєва, Віталія Корнієнка

загрузка...