загрузка...


Для Вікторії Невської шлюб склався ідеально — чудовий чоловік Борис, чудовий син Нікі і красуня дочка Маша. Їхню родину вважають зразком для наслідування і навіть предметом заздрості. Дбайлива дружина з нетерпінням чекає повернення чоловіка з роботи, але він зник. Телефон заблокований, товариші по службі в офісі начальника не бачили. Відсутність новин хвилює жінку, вона подає в розшук. Пошуки зниклого тривають довго, важкий період руйнує успішне життя, їм доводиться терпіти нестатки — перестати відвідувати садок, заняття спортом, відмовлятися від подарунків на свято.

Домогосподарка знаходить посаду в банку, щоб якось поправити матеріальне становище. Від служби постійно відволікає наслідок, запрошуючи на впізнання трупів. Мати двох дітей тримається з останніх сил, але нерви на межі, а доля підносить нові неприємний сюрприз. У дворі будинку Віку чекає мотоцикліст, він нещодавно звільнився з в’язниці за вбивство. За версією чоловіка, в смерті його коханої дівчини винен Боря. Він не просто розправився з Альоною, на додачу до всього заволодів їх квартирою. Випадкові знайомі починають власне розслідування, але Павло не може встояти, закохується в прекрасну блондинку.

У суперниках у колишнього ув’язненого — директор кредитної установи, він теж заявляє про трепетних почуттях. Здається, симпатія взаємна, але дивний телефонний дзвінок порушує ідилію. Серіал Не в грошах щастя (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ольга Ланд
Актори: Ілля Оболонков, Світлана Кожем’якіна, Марія Берсенєва, Павло Гусаров, Ярослав Бойко, Євген Сафронов, Олександр Нікітін, Євгенія Лоза

загрузка...