загрузка...


Аня Анісімова — золота медалістка, яка через упередженість екзаменатора не надходить в університет. Мати Ані, Ліза, пропонує дочці розвіятися і поїхати до бабусі в невелике містечко біля моря. Там в цей момент прямо в залі суду звільняють місцевого красеня Геру. Бажаючи допомогти друзям, він влипає в неприємності. Мати Ані, котра переживає важке розставання з нареченим, без пам’яті закохується в Геру. Однак обставини складаються так, що Гера все більше зближується з Анею, і між ними виникає справжнє глибоке почуття.

Аня, Ліза і Гера не знають, ким доводяться один одному. Ніхто з них не здогадується, що виявився в любовному трикутнику… Сюжет серіалу «Можна мені тебе обійняти?» розкриває історію про непрості взаємини між молодою мамою і юної дочкою. Все почалося в той момент, коли відмінниця Анна Анісімова не змогла вступити до університету. Її мама Єлизавета вирішує відвернути свою донечку. Для цього дві жінки вирішують поїхати до бабусі в маленьке курортне містечко. По приїзду Ліза знайомитися з чарівним місцевим кримінальним авторитетом Герой. Зовсім недавно в містечку пограбували магазин і поліція підозрювала цю молоду людину. Правда, він виявився невинним, поетом його відпустили.

Головна героїня знала про цю неприємну ситуацію і це їй не завадило закохається в Геру. Той в свою чергу знайомиться з юною Ганною. Вона сподобалася йому і між ними починаються романтичні стосунки. Ось так випадково утворився любовний трикутник, в якому складаються мати, дочка і дрібний злодій. Серіал Можна мені тебе обійняти 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Станіслав Назиров
В ролях: Катерина Редникова, Олена Циплакова, Майя Горбань, Євген шірік, Дмитро Соломикін, Михайло Сафронов

загрузка...