загрузка...


Молодіжний серіал, що вийшов на екрани в 2013 році, підкорив серця мільйонів росіян. Стрічка оповідає історію пригод, морального становлення і дорослішання хлопців з хокейної команди «Ведмеді». По суті, це звичайні любителі, підлітки які після навчання грають в улюблений вид спорту. Горде ім’я «хокеїст» допомагає хлопцям знайомитися з красивими дівчатами і бути більш популярними серед однолітків. Але все змінюється з приходом Сергія Макєєва — нового тренера команди.

Раніше чоловік був успішним спортсменом, подавав великі надії, але після отриманої травми був змушений залишити великий спорт. Як і завжди, коли в колектив вливається нова людина, порушується заведений порядок, адже Макєєв — ніхто інший, як колишній чемпіон НХЛ і він має намір зробити з хлопців справжніх професіоналів. Далеко не всі раді нововведенням — тренування за новою системою, більш жорсткий графік, вимогливий тренер… адже хлопцям всього лише 15-17 років, і у багатьох є романтичні захоплення, що вимагають часу і уваги.

Та й серед керівництва клубу є ті, кому надто активний тренер поперек горла, проте, Сергій твердо має намір зробити хлопців чемпіонами. Серіал Молодіжка 5 сезон всі серії (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Арланов
В ролях: Влад Канопка, Володимир Зайцев, Сергій Габріелян, Денис Нікіфоров, Валентина Ананьїна, Сергій Комаров, Михайло Жигалов, Федір Бондарчук, Анатолій Лобоцький, Ксенія Лаврова-Глінка

загрузка...