загрузка...


У юнацькому складі герої формувалися, як справжні професійні гравці. Вони пройшли множинні випробування, важкі тренування, пережили поразки і перемоги, перш ніж потрапили у Вищу Лігу. Хлопці зобов’язані своєму тренеру Макееву, з яким спочатку співпраці навіть конфліктували. Саме він сприяв максимального зростання молодіжної команди. Кожен герой тепер зайнятий власними турботами і проблемами. Життя гравців проходить в радощі і розчарування.

Спортивні пристрасті перемішуються з життєвими негараздами, створюючи небезпечний мікс. В продовження історії з’являються нові персонажі. Проект заграє яскравими фарбами. Сім’я нового героя Руслана досить забезпечена і впливова. Герой не звик просити чогось, оскільки вважає себе господарем подій. Чоловік зберігає лідерські якості, як на хокейному полі, так і в звичайному житті. Він виглядає дуже впевненим, хоча в особистому житті виникають певні проблеми.

Постійне везіння не можна сприймати, як належне. Після довгої білої смуги несподівано може наступити чорна, тому потрібно бути готовим до неприємностей навіть в самий благополучний період свого життя… Серіал Молодіжка (5 сезон) 26, 27 серія 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сергій Арланов
В ролях: Влад Канопка, Володимир Зайцев, Сергій Габріелян, Денис Нікіфоров, Валентина Ананьїна, Сергій Комаров, Михайло Жигалов, Федір Бондарчук, Анатолій Лобоцький, Ксенія Лаврова-Глінка

загрузка...