загрузка...


Молодіжка 5 сезон розповість про становлення молодіжної команди «Ведмеді», що пробивається в МХЛ. Новий тренер, в минулому знаменитий спортсмен, Сергій Макєєв, вимушено залишає велику арену, починаючи тренувати подільську хокейну команду. Хлопці проходять складний тернистий шлях, наповнений ураженнями і заздрістю суперників, зрадницької меркантильністю деяких членів команди, засліплених грошима і славою. У складний процес становлення вклинюються особисті негаразди і закулісні змови членів інших клубів, що змагаються з командою.

Старі вороги не здавалися, вони намагалися відібрати лідерство у «Ведмедів», перекриваючи дорогу в загальноросійську збірну. Старі приятелі зіткнулися з лютим натиском ворогів, тому пробивалися під льодове сонце власним талантом і майстерністю, через травми і змови. Дістається і Макееву, зі зміною керівництва підприємством, яке викуповує зовсім інший бізнесмен, тренера зміщують з посади, ставлячи на його місце давнього суперника. Новий тренер Жилін змінює склад команди, асимілюючи давніх супротивників, створює змішану команду, запрошуючи хлопців з «Ведмедів». Цю людину цікавлять тільки гроші. Серіал Молодіжка 5 сезон 24, 25 серія (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тому при прагненні переступити через незручності, він налагоджує відносини з молодою особою, яка веде з телебачення і вибудовує особисті отношенія. Подольская команда залишається без кращих гравців, дбайливого наставника і зарплати, але хлопці рвуться до перемог, постійно вдосконалюючи власну майстерність, що незабаром буде помічено і винагороджено.

Режисер: Сергій Арланов
В ролях: Влад Канопка, Володимир Зайцев, Сергій Габріелян, Денис Нікіфоров, Валентина Ананьїна, Сергій Комаров, Михайло Жигалов, Федір Бондарчук, Анатолій Лобоцький, Ксенія Лаврова-Глінка

загрузка...