загрузка...


Команда «Ведмеді» — це зібрані, хороші і дружні хлопці. Але, як відомо, в тісному і маленькому колективі часто відбуваються маленькі сварки, які можуть привести до більш глобальних наслідків. Хлопцям з команди доводиться тренуватися багато часу, вони проводять весь цей час в тісноті і фізичному виснаженні. У кого-то зриває нерви, кому-то дістаються величезні синці і гематоми… А хтось навіть думає про те, щоб зовсім покинути спортивну кар’єру.

Але, Сергій Макєєв, як справжній наставник і філософ своєї справи постарається допомогти кожному з хлопців розібратися в своєму внутрішньому світі. Адже лише досягнувши ідеального контакту з самим собою, можна робити ставки на виконання великих, цікавих і дуже складних бажань. Що ж врешті-решт переможе? Юнацький максималізм або тренерський професіоналізм? Ніхто не збирається поступатися своїми принципами і стійкими поглядами на правила життя. Серіал Молодіжка 5 сезон 22, 23 серія (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Коли дивитися нові серії на нашому сайті? Нові серії серіалу Молодіжка 5 сезон з’являються в ніч з неділі на понеділок. Скільки всього серії в 5 сезоні? Якщо минулі сезони складалися кожен з 40 серій, то новий сезон значно більше і містить 52 серії.

Режисер: Сергій Арланов
В ролях: Влад Канопка, Володимир Зайцев, Сергій Габріелян, Денис Нікіфоров, Валентина Ананьїна, Сергій Комаров, Михайло Жигалов, Федір Бондарчук, Анатолій Лобоцький, Ксенія Лаврова-Глінка

загрузка...