загрузка...


Головна героїня щаслива в шлюбі, вони з коханим тривалий час живуть мріями про народження малюка. За професією вона лікар, дитячий хірург, любить свою роботу і дбає про маленьких пацієнтах. Незважаючи на неодноразові спроби завагітніти і застосування сучасних методів запліднення, Світлані не вдається стати мамою. Героїня розбудовується, мучиться думками про безплідність, що веде до проблем в сімейних відносинах. Ілля, практикуючий адвокат, має широке коло клієнтів, має гарну репутацію.

Він у всьому підтримує дружину, для досягнення сімейної мети докладає неабияких зусиль по проходженню дружиною рутиною медичної процедури ЕКО. На роботі Світлана оглядає хлопчика, який дивно нагадує її коханого. Поворот голови, вираз обличчя, зовнішні фізичні ознаки підкреслюють надзвичайну схожість двох людей. Поступово, при запереченні чоловіка, жінка домагається точних результатів. Згідно генетичній експертизі Ілля є батьком дитини. Уражена зрадою, вона розлучається, мабуть, необачно поквапившись. Мати дитини гине, хлопчиком Костею починає займатися тато. І знову життя зіштовхує колишнього подружжя, хвороба Кістки прогресує, йому потрібна допомога хірурга.

Лікування проходить під наглядом Світлани, герої спілкуються, згадують і аналізують свої вчинки. Можливо, вимушені зустрічі і складні обставини з’єднають їх разом, а новий етап стане продовженням спільного життя. Серіал Любити й вірити 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Валерій Ібрагімов
В ролях: Глафіра Тарханова, Катерина Зінгер, Олексій Зубков, Марія Клімова, Євген Лебедин, Олексій Тритенко, Олена Колесниченко, Денис Гранчак

загрузка...