загрузка...


Рита з юного віку знала, ким вона хоче бути в серіалі «Королева Марго» і дівчина не помилилася з вибором теперішньої професії. Маргарита перукар і їй настільки подобається робота, що кожен день дівчина просто летить на неї. Вона навіть уявити не може, як би себе почувала, якби вибрала зовсім іншу професію. Вона часто залишається працювати понаднормово, так як саме в неї море задоволених клієнтів, і ще з цієї причини дівчина знаходиться в епіцентрі всіх подій, що відбуваються.

В особистому житті у Маргарити теж все чудово, скоро у них з коханою людиною весілля і дівчина просто щаслива, вона радіє своїй прекрасній життя. Але щастя раптово перервалося саме тоді, коли за день до весілля, її наречений йде від неї. Це був сильний удар для дівчини, у Маргарити, як ніби, все життя перекинулася верх дном. Як далі жити, вона навіть перестала думати, а життя підкидає, як на зло, ще більше неприємностей. Власниця салону в якому працює Рита змінює керівника, і замість веселою позитивної жінки приходить чоловік, який пропрацював тривалий час на будівництві. За його поведінці видно, що він зовсім не вміє поводитися з жінками і управляти ними.

Родіон встановив жорсткі закони в перукарні, де в жіночому колективі вони ніколи не були мотивуючими і Рита не збирається мовчати, навіть не знаючи, до чого призведе її бунт. Серіал Королева Марго (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Краснов, Анна Єрофєєва
У ролях: Євгенія Лоза, Олексій Зубков, Кирило Кяро, Ірина Шеянова, Марія Пирогова, Софія Шуткіна, Марія Куликова

загрузка...