загрузка...


Галина давно для себе визначилася, що їй місце в міліції, де вона б змогла не тільки принести користь багатьом людям, але і заробити, щоб її маленький синочок Ілля ні в чому не потребував. Нічого хорошого з цього не вийшло, Галина бачила свого сина дуже рідко, він її не впізнавав, а тих грошей, які отримувала ця жінка, іноді не вистачало на найнеобхідніше. Коли ж почалася війна, Галині довелося взяти участь в бойових діях, а через два роки її відправили в містечко, звідки вона була родом, тут-то вона і дізналася, що більшість її рідних було вбито під час бомбардування.

Її син Ілля залишився в живих, він працював на комбінаті, але Галина не рвалася зустрічатися з ним, вважаючи, що якщо він живий і здоровий, то все з ним нормально. Все-таки старій подрузі вдалося умовити Галину піти побачитися з сином, але перш героїня вирушила до відділку міліції, де доповіла про своє прибуття. Їй розповіли, як слід було поводитися, тут же доручивши розібратися з одним вбивством. Опинившись на місці злочину, Галина відразу звернула увагу на те, що хтось рухав шафу. Вона попросила, щоб їй допомогли, так і знайшла героїня кілька пачок грошей, а коли подумала, що хтось обов’язково прийде сюди їх шукати, то почала вмовляти свого начальника виставити дозор, розраховуючи, що злочинці дадуть про себе знати.

Їй дали зрозуміти, що людей і так не вистачає, треба було придумати інший спосіб розслідування. Потім Галина зустрінеться з Іллею і вражена того, як виріс цей хлопчина, якого вона бачила востаннє кілька років тому. Серіал Комісарша 1 сезон (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олена Ніколаєва
У ролях: Ірина Пегова, Максим Ємельянов, Олег Фомін, Олексій Шевченків, Олександр Булатов, Іван Шибанов, Тетяна Колганова, Ігор Лепихин, Наталія Варфоломєєва, Іван Рудаков

загрузка...