загрузка...


Велика країна Росія і на її теренах твориться багато різних справ. У ній проживають абсолютно різні люди — за національностями, характерам, способу життя, ставлення до релігії і багатьох інших факторів. Однією з особливостей, які притаманні росіянам, є широке поширення деяких прізвищ, серед яких «Іванов», мабуть, займає пальму першості. Звичайно ж, одна і та ж прізвище різних людей зовсім не означає їх спорідненості або ж подібності в способі життя. Зате плутанини іноді цей фактор викликає чимало, іноді навіть впливаючи на долі людей. Заручниками такої плутанини стали дві сім’ї з прізвищем «Іванов», про які йде мова в даному серіалі.

Шістнадцять років тому в один з пологових будинків надійшли дві породіллі з прізвищем «Іванова», більш того, вони потрапили в одну і ту ж палату. Одна з них — Поліна, належить до сім’ї досить забезпеченої і впливової, адже її чоловік Антон є олігархом. Інша — Ліда, належить до звичайної сім’ї, в якій разом зі своїм чоловіком Олексієм абияк зводила кінці з кінцями. Одним словом, жили вони бідно, зате дружно. Народити обом жінкам довелося в один день і обидві народили хлопчиків — Поліна назвала свого сина Данилом, а Ліда — Іваном. За випадковим збігом обставин, помилково або неуважності молодий санітарки хлопчиків переплутали і оскільки мами не помітили підміни, діти потрапили в чужі сім’ї. Проходить більше півтора десятка років і сім’ям стає відомим факт підміни. Вони збираються в фешенебельному особняку, що належить олігархові Антону Іванову. Тепер їм належить вирішити, як бути далі і питання це є дуже складним для обох сімей.

Кожна сім’я виховувала чужого сина, але звикла до нього, як до рідного. Хлопчики теж звикли до способу життя сім’ї, в якій росли і виховувалися. З іншого боку батьки стурбовані тим, що їхні рідні діти живуть не з ними. Який же вихід вони придумають з цієї ситуації? Серіал Іванови-Іванови 9, 10, 11 серія (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Антон Федотов
Актори: Михайло Трухін, Сергій Бурунов, Семен Треськунов, Олександра Флоринская, Анна Уколова, Олексій Лукін, Юрій Іцков

загрузка...