загрузка...


«Іванови-Іванови» — новий комедійний серіал російського виробництва, в центрі подій якого виявилися дві сім’ї з однаковими прізвищами. Іноді батькам здається, що їх дітей наче підмінили. Але в двох сім’ях з однаковим прізвищем Іванови саме так і сталося. Шістнадцять років тому їхні діти були переплутані в пологовому будинку, і сім’ям вдалося дізнатися про це лише через роки. Сім’ї виявилися в непростому положенні. З одного боку, вони розуміють, що стільки років ростили чужу дитину, і десь живе їхня рідна дитина. Але з іншого боку, стільки років вони ростили і виховували «чужих» дітей, як своїх, любили і звикли до них.

Персонал лікарні шістнадцять років тому допустив страшну помилку, і це відбилося на життях двох сімей. Через однакових прізвищ сталася плутанина, в результаті чого діти виявилися не в своїх сім’ях. Через стільки років немає і сенсу домагатися покарання для медичного персоналу лікарні. Однак і знайти вихід з ситуації, що склалася для сімей виявилося не просто. Батьки і раніше помічали, що їхні діти поводяться трохи дивно і не властиво їх сім’ям, однак вони і не допускали такої думки, що дитина може виявитися чужим. Все це посилилося саме в підлітковому віці. У дітей виникло деяке почуття відчуженості, між батьками і дітьми виникли невидимі бар’єри. Але ніхто до певного моменту не розумів причин цього. Зараз же і перед батьками, і перед дітьми відкрилася правда. Всім їм належить зробити складний вибір, до якого вони зовсім не готові. «Обмін» дітьми повністю змінює життя кожної дитини. І головна колосальна різниця між двома сім’ями полягає у фінансовому становищі. Одна дитина все своє життя прожив в багатій родині, не знав потреби.

Йому ніколи ні в чому не відмовляли, і він отримував все, що йому хочеться. Чи готовий ця дитина тепер переїхати до рідних батьків і жити в досить скромним умовах? Не менш складна ситуація склалася і в життя другу дитину. Серіал Іванови-Іванови 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Антон Федотов
Актори: Михайло Трухін, Сергій Бурунов, Семен Треськунов, Олександра Флоринская, Анна Уколова, Олексій Лукін, Юрій Іцков

загрузка...