загрузка...


У долі дурне почуття гумору. У цьому переконані дві сім’ї під однаковими прізвищами. Справа в тому, що завдяки випадку, в одному з пологових будинків, в один і той же час, знаходилися дві різні пари, з однаковим прізвищем. У той же день обидві дівчини народили хлопчиків, які були як дві краплі води схожі один на одного. Під час переправлення дітей сталося відключення електрики і акушерки виявилися в одному коридорі. Коли ж світло дали, вони взяли не своїх дітей і відвезли їх на місця.

Таким чином доля зло пожартувала над двома сім’ями, які довгий час ростили несвоїх дітей. Але це був не кінець — для долі було б ще смішніше, якби вони виявили один одного, дізналися про правду, і виявилося б, що вони живуть двома докорінно відрізняються життями. Забавно правда? Саме так і сталося — Ваня, син бідняків, виявився в родині успішного бізнесмена, а Вадим, син бізнесмена, весь цей час жив в селі, в злиднях і нестатки. Серіал Іванови-Іванови 12, 13, 14 серія (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Потім все з’ясувалося і сім’ї вирішили повернути своїх дітей, правда характер хлопчиків вже сформувався і це виявилося не так то й просто, також непросто як двом різним сім’ям знайти спільну мову, перебуваючи на різних сторонах величезного соціального розриву.

Режисер: Антон Федотов
Актори: Михайло Трухін, Сергій Бурунов, Семен Треськунов, Олександра Флоринская, Анна Уколова, Олексій Лукін, Юрій Іцков

загрузка...