загрузка...

fizruk-4-sezon-2017
Головний герой нового, четвертого, сезону — це Фома. Ця людина звик до лихим і бандитським 90-х років минулого століття і не може змиритися з тим, що вони залишилися позаду, тому не проявляє себе в реальному часі. Так як він вірний тим принципам, то позбавляється дуже хорошої роботи, що сильно його пригнічує. І він, як може, намагається виправити таке становище. Ось чому він влаштовується на роботу в школу, де викладає фізкультуру. Ось тут і починаються всі його нереальні пригоди.

Йому подобатися одна симпатична вчителька і він намагається домогтися взаємного почуття. Саме тут у нього з’являються нові друзі, він не тільки вчитися правильно спілкуватися з учнями, а й є для них наставником. Але, головна його мета — це подружитися і розташувати до себе одну ученицю — Сашу, батько якої і є колишній начальник Фоми. У нього є план, який, як йому здається, дозволить повернутися на колишню роботу, для чого йому і треба стати другом Саші. Але його план з самого початку не працює, все йде шкереберть.

Йому необхідно буде змінитися, змінити своїм принципам або, принаймні, переглянути деякі з них. І дуже скоро до нього прийде розуміння, що повернення на колишню роботу, де всім керує Мамай — це не його. А його щастя в дійсності далеко не в тому, щоб повернутися на колишню роботу. Ще багато чого доведеться пережити головному героєві, поки він, нарешті, зможе знайти справжнє щастя. Радимо вам дивитися серіал Фізрук 4 сезон 1,2,3,4,5 серія (тнт) онлайн всі серії безкоштовно.

Режисер: Сергій Сенцов, Федір Стуков
Актори: Володимира Сичова, Поліну Ґренц, Катерину Мельник, Дмитро Власкіна, Анастасію Паніну, Володимира Жеребцова, Євгенія Кулакова, Андрія Крижнев, Артура Сопельника, Вікторію клинкової, Данила Вахрушева

загрузка...