загрузка...


Дмитро Нагієв грає охоронця одного, дуже відомого бізнесмена, а в недавньому минулому, дуже солідного авторитету. Але його дурна помилка позбавляє його всього. Без роботи головний герой виявляється в розпачі, але у нього ще залишилися амбіції і деякі грошові запаси, щоб спробувати змінити ситуацію в потрібне для нього русло. Він згадує, що чув від свого начальника номер школи і клас його дитини. Головний герой вирішує — це його шанс.

За допомогою грошей і зв’язків він на місяць з ідеальною рекомендацією влаштовується вчителем фізкультури в вищезгадану школу, щоб подружиться з коханим і єдиним дитиною свого начальника і стати майже «рідною людиною». Однак уже з першого дня все йде, м’яко кажучи, не за планом. По-перше, дитиною начальника виявляється не сильний, цікавий і перспективний хлопець на ім’я Саша, а невпевнена в собі, повна дівчина на ім’я Олександра, яку фізрук в перші хвилини знайомства назвав «Наф-Нафом» і довів дівчину до сліз, він то був упевнений, що Саша — це хлопчик. По-друге, спочатку закохався в нього вчительський склад школи, вже скоро зненавидів його, весь час, намагаючись знайти недоліки в його роботі, якої з лишком вистачає. Серіал Фізрук (4 сезон) 1, 2, 3 серія (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Невміння розмовляти з людьми на звичному для них мовою, використання в мові тюремні жаргони, придумування кличок для запам’ятовування замість того, щоб запам’ятати прізвища і цілковито не терпіння будь-якого приниження від нащадків багатеньких татусів і мам зіграли з фізруком злий жарт. Однак своє місце він купив точно на місяць і завдяки інтелекту, знаходить вихід із, нібито найбільш, безвихідних ситуацій.

Режисер: Федір Стуков, Сергій Сенцов
У ролях: Дмитро Нагієв, Євген Кулаков, Юрій Устюгов, Єгор Пежемський, Валентин Юнин

загрузка...