загрузка...


Несумісна з життям хвороба вбиває впливового магната Казанцева. Багатий підприємець, який зумів в сімдесятирічного віку звести непорушні стіни промислової імперії, гине від онкологічної недуги. Невтішна вдова тужить за чоловіком в надії на солідну спадщину. Своєю рівної частки очікують після похорону і сини покійного бізнесмена. Скромні за мірками нуворишів поминки додають скорботи і гріхів. Повірений у справах стряпчий оголошує прилюдно заповіт покійного.

Багатство і стан Казанцева дістається, згідно волі покійного, дружині молодшого сина Анастасії. Незначна частина майна ділиться на трьох кровних родичів. Домочадці вимагають від Насті пояснень і подальшої відмови від своєї частини заповіданого багатства. Скромна дівчина потрапляє в делікатне становище через рішення старого. Розгорається не просто скандал і конфронтація. Починається пожежа і палахкотіння низьких пристрастей. Сімейна ідилія порушена спірним рішенням противного старого, що позбавив розчерком пера привілеїв і преференцій кровних спадкоємців і люблячу вдову. Що послужило причиною такого аморфного і непередбачуваного рішення короля виробничих потужностей не ясно.

Блискучі відносини, рівне спілкування родичів не віщувало такого шокуючого результату сумного заходу. Подив переростає в цікавість про приховані пороках Насті з Казанцевим. Серіал Фатальний спадок (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Євген Лаврентьєв
Актори: Денис Матросов, Олена Лагута, Микола Сахаров, Наталя Гудкова, Олег Осипов, Світлана Немоляєва, Марк Муравйов, Валерія Богук, Юрій Нікулін, Володимир Лактіонов

загрузка...