загрузка...


Коли немає того, хто зміг би про тебе подбати, доводитися якось виживати самому. Саме це і робила Юля. Дівчина була красивою, розумною і чесною. Вона була доброю і завжди була відкрита новим хорошим сприйняттям цікавого і гарного. Сама дівчина була сиротою з юності. Коли вона була маленькою, у неї ще були улюблені батьки. Але підростаючи, вони померли. Вона залишилася одна зі своїм молодшим братиком, який навіть толком не знав своїх батьків, так як був дитиною.

Але Юля всю свою любов стала віддавати своєму братові, намагаючись зробити настільки щасливим, щоб він зміг забути про те, що у нього немає батьків. Юля пізнала прекрасне почуття любові в свої двадцять років. Це була перша і остання любов. Нехай і запізно, але ж раніше вона віддавала свою любов брата. Вона закохалася в сильного, але нещасливої ​​людини. Який також полюбив її, як і вона його. Він ще молодим зміг досягти того, що вважали неможливим. Він зміг стати знову на ноги і повернути собі фізичну силу.

І це все після автомобільної аварії. Після цього він розбагатів і повернув свою сім’ю, яка пішла від нього, коли він став фізично недієздатним до роботи. Але вони розійшлися потім, так як це було вже не те. Але тепер за допомогою Юлі все змінюється. Серіал Дзеркала любові (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марія Маханько
У ролях: Кирило Гребенщиков, Юхим Петрунин, Марія Рассказова, Артем Глотов, Вероніка Норина, Максим Коновалов, Катерина Вулічеко, Анна Артамонова, Артем Чернов, Олексанр Кузнецов

загрузка...