загрузка...

zhena_naprokat_2016
Соціальна нерівність в будь-які часи буде проявлятися між людьми. Багатим і заможним громадянам ніколи не зрозуміти тих проблем, з якими стикаються люди з невеликим достатком. Життя 35-річної Олени вдалася, адже доглянутою красуні доступні будь-які речі. В даний момент її з чоловіком несла по Волзі власна яхта. Родині довелося зупинитися в Заволзькому. Судно вимагало вимушеного ремонту — виникли проблеми з електропроводкою. Чоловік вирушив до міста розважатися, а дружина несподівано поскандалила з електриком Дімою, який виконував ремонтні роботи.

У сорокарічного вдівця троє дітей, тому йому постійно потрібні гроші. Діма викликав величезну злість у Олени, яка в підсумку зіштовхнула чоловіка з яхти, не розрахувавшись з ним за виконану роботу. Вночі з нею самою сталося нещастя. Напередодні героїня посварилася з чоловіком, тому, коли Лена випала за борт, чоловік подумав, що вона попрямувала додому. Яхта відпливає від берега, а жінку підбирають і відправляють в місцеву лікарню. Загрози життю немає, але героїня втратила пам’ять. Діма не сподівався ще раз побачити скандалістку, яка позбавила його заробітку. Його викликали в міську лікарню для проведення робіт. Тут він побачив багату пацієнтку, яка абсолютно нічого не пам’ятала про попередні події. У Діми з’явився реальний шанс провчити нахабну панночку. Герой забирає Олену з лікарні, оголосивши своєю дружиною. Йому не зашкодить тимчасова допомога, та й їй не завадить трохи попрацювати.

З кожним днем на Олену навалюється все більше обов’язків. Тепер вона готує, прибирає, спілкується з дітьми. Напружений графік викликає у героїні втому. До неї потроху прив’язуються молодші діти, позбавлені материнського тепла, а також з Оленою консультується «дочка» — підліток, якої не вистачає жіночої ради. До того ж, вона ще й закохується в Діму… Серіал Дружина напрокат (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олександр Созонов
Актори: Юлія Подозёрова, Олексій Морозов, Ксенія Теплова, Михайло Хімічов, В’ячеслав Щенін, Анна Потебня, Арсеній Гусєв

загрузка...