загрузка...


На периферії різні феномени видно неозброєним оком. Душевні якості обивателів цінуються в усі часи, незважаючи на падіння моральних підвалин і моральних цінностей. Непристойно багаті громадяни здаються мешканцям провінційних куточків людьми іншого складу. Заздрість долає злиденне населення, яке в розумі підраховує чужі багатства. Неприваблива дорога в пекло вистелена благими намірами. Віщуни і оракули вважають зайвий достаток прокляттям. Заможним громадянам завжди необхідно думати про охорону свого тугого гаманця.

Охочих нагріти спітнілі руки на горі соратників завжди предостатньо. Особлива специфіка настрою і психіки магнатів, які обікрали рідні місця законними способами, викликає подив у співгромадян. Сімейство Фролових користується, завдяки гігантській фінансовому підживленні, могутністю і впливом в маленькому містечку. Будь-які посади фінансисти можуть купити з потрухами, що позначається на потенційному недовіру навколишнього простору.

Надлишок влади і грошей компенсується відсутністю любові і жалості. Доброчесність, знищена в колисці, повністю відсутня в проклятому сімействі. Серіал Добрі наміри всі серії (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Борчуков
У ролях: Дмитро Орлов, Валерій Афанасьєв, Глафіра Тарханова, Ольга Гришина, Анастасія Віденська, Андрій Барило, Яна Соболевська, Володимир Гориславець, Марія Тарасова, Володимир Жеребцов

загрузка...