загрузка...


Відповідальність за дитину — беззаперечна обов’язок батьків. Не всі батьки і навіть матері здатні бути зразком для наслідування. Макс сильно прорахувався від заняття нелегальним бізнесом. Справа прикрили, а його звинуватили в автомобільних крадіжках. Запальний характер додав негативу в безсторонню характеристику засудженого. Суд визнав 12 років достатніми для виправлення злочинця. Після виходу Авдєєва повідали сумні новини, заховав за грати подільника друг Женя Полонський, давши брехливі свідчення.

Бажання помститися зникає, коли колишній в’язень дізнається, що дружина Ірина померла при пологах, а дочка відправили на виховання в прийомну сім’ю — з’являються більш важливі речі. Кореш Федорич пробиває явки, Сашку удочерив кандидат в мери Карелін. Чоловік не зізнався вихованці, що вона їм не рідня. Боротьба за високий пост зіштовхує Петра з кримінальними авторитетами, бандити мають намір запропонувати угоду, по якій потрібну кількість голосів буде компенсовано вигідними преференціями. Категорична відмова чесного чиновника розв’язує розборки, в яких легко може постраждати безневинне обличчя.

Максим випадково знайомиться з дочкою, встає на захист репутації опікуна. Він не в силах пояснити дівчинці, як все сталося, чому йому випала долею відмовитися від батьківства і пройтися по слизькій доріжці, зробивши чимало помилок. Серіал Чужа дочка (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сергій Газаров
У ролях: Ігор Петренко, Андрій Смоляков, Анатолій Кот, Михайло Горевий

загрузка...