загрузка...


Заради любові деякі люди готові на все навіть навести порчу на рідну людину. Іноді не обдумані вчинки призводять до страшних наслідків. Головні героїні серіалу рідні сестра Ольга та Ірина Котови. Вони з дитинства живуть в невеликому селищі. Дівчатка були як подружки, довіряли один одному секрети, завжди захищали один одного. Але одного разу в селище приїжджає молодий хлопець з міста В’ячеслав. Хлопець багатьом дівчатам сподобався, але особливо Ірина з Ольгою по вуха закохалися в нього. Слава зробив свій вибір, йому сподобалася Ольга.

Ірина була в сказі, вперше в житті вона зненавиділа рідну сестру. Щоб вона не робила Слава навіть не дивився в її бік. Слава закохався в Ольгу, і нічого його не цікавила крім неї. Ірина дуже хотіла дістати молодого хлопця, вона думала, що життя закінчилося і більше вона не зможе полюбити нікого як Славу. В голову прийшла їй божевільна ідея, сходить до чаклунки, може вона зможе допомогу їй? Глафіра місцева відьма, про неї ходили погані чутки, але це не зупинила Ірину. Глафіра запропонувала приворотне зілля «Чорна Кров», але є і побічний ефект. Якщо хлопець вип’є цей напій, то в родині Котових життя змінитися назавжди. Вся сім’я буде проклята і не буде щаслива.

Ірина думала про своє тільки щастя і не слухала що говорила чаклунка. Так у Ірини вийшло відбитий у сестри нареченого, але після цього пророцтво відьми почала збуватися. Серіал Чорна кров (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Карелін, Анна Єрофєєва
Актори: Марія Порошина, Тетяна Колганова, Дар’я Щербакова, Ігор Денисов, Петро Баранчеев, Дмитро Бджола, Олег Алмазов, Олексій Коряков, Олексій Демидов, Євгенія Нохріна

загрузка...