загрузка...


Головна героїня серіалу «Чисто московські убивства» Катерина Власова живе за встановленим сценарієм. Вона вміє рухатися до мети і всього домагатися самостійно. Її знайомі не сумніваються в успіху героїні, адже за короткий час вона зуміла з невеликого бутіка створити цілу мережу популярних магазинів. Їй подобається працювати і до кожного питання дівчина звикла підходити грунтовно, тому у неї все і завжди виходить.

У якийсь момент Каті набридає одноманітність і вона хоче спробувати сили в іншій, абсолютно незнайомій для себе, професії. Якщо дивитися серіал «Чисто московські убивства» онлайн, то можна спостерігати, як цілеспрямована особистість вирішується стати детективом і почати розплутувати різноманітні справи. Героїня купує безліч книг і уважно все вивчає, після відкриває власну контору, щоб перевірити свої знання на практиці.

Через час до неї звертається перший клієнт, який потребує негайного розслідування приватного детектива. Вислухавши уважно клієнта, героїня негайно приступає до розкриття таємниці, але тільки ця справа не поспішає легко розкриватися. Серіал Чисто московські убивства 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Філіп Коршунов
У ролях: Людмила Чурсіна, Аглая Тарасова, Олександр Яцко, Сергій Бєляєв, Дмитро Мазуров

загрузка...