загрузка...


Для відпустки Таша не придумала нічого кращого, ніж відправитися в річковий круїз по Волзі. Втома, що накопичилася повинна розвіятися від мірного коливання по хвилях, бренной ліні і відсутності серйозних думок. Дівчина налаштована оптимістично і нікому не дозволить зіпсувати довгоочікуваний відпочинок. Пасажири займають каюти, теплоходу «Олександр Блок» звучить команда відправлятися — подорож починається. На вечір на палубі призначена розважальна програма з танцями.

Все відвідали дискотеку раді, що підібралася весела цікава компанія, ненудно буде проводити час. З цього злощасного заходи починають відбуватися самі неординарні події. Невідомо яким чином за борт падає чоловік з собакою, все в розгубленості, тільки смілива героїня вирішується стрибнути в воду, рятувати терплять лихо. Ближче до ночі з’ясовується ще один поганий інцидент, Розалію Карлівну пограбували, зникли всі коштовності. Апофеоз дня — вбивство суднового доктора. Занадто багато неприємних збігів дозволяють припустити, що все не випадково. Наталя бажає дізнатися причини, розслідувати справу, а заодно повернути багатство старенькій.

В помічники до неї набивається Степан. Парочка сищиків таємно приступає до роботи, спершу їм потрібно дізнатися, кому вигідно скоювати злочини на кораблі — адже рано чи пізно лиходія вирахують. Серіал Чекайте несподіваного (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ігор Нурісламов
В ролях: Ганна Васильєва, Олена Хмельницька, Сергій Перегудов, Андрій Єгоров, Галина Сумина, Дмитро Могутнє

загрузка...