загрузка...


В космічній галузі вдалося організувати хороший колектив однодумців, які прекрасно ладнали один з одним. Кожен день їм доводиться працювати на межі своїх можливостей і все це тільки для того, щоб домогтися найкращого результату. У професійній діяльності і до своїх занять герої підходять з великою відповідальністю. І це тільки змушує заздрити зарубіжних колег, адже у них немає достатнього прибутку і що найважливіше не вдалося доїтися комерційного успіху в даному напрямку. Жителі невеликого Зоряного міста стали знову готуватися до чергового польоту.

У цей час починає створюватися приємна атмосфера дружелюбності, а також творчість і найважливіше відбувається висока продуктивність. Селекціонери відразу ж стали відбирати найкращих і перспективних учасників для незвичайного проекту запуску людини до невагомим часткам всесвіту. Аналітики продумали строгий і досконалий план, застосовуються самі вдосконалені технології і все обов’язки виконуються дуже чітко, незважаючи на те що іноді відбуваються деякі відволікаючі моменти. Три відважних космонавта повинні будуть відправитися в дуже важливе і небезпечне комічне подорож. В даному проекті хотіли прийняти сотні бажаючих, але серед них вибрали лише найкращих. Їм належить вивчити якомога краще космічні простори і зробити нові відкриття.

Герої не могли повірити в те, що саме їм пощастило відправитися в інший вимір і перетнути межу між реальним світом і межгалактическим простором. Серіал Частка Всесвіту (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олена Званцова
У ролях: Олексій Макаров, Сергій Пускепаліс, Володимир Яглич, Вікторія Ісакова, Ганна Михалкова, Яна Гладких, Олександра Бортіч, Сергій Походай, Олексій Агранович, Яна Сексте, Казимир Ліске

загрузка...