загрузка...


Серіал бумеранг — це історія справжньої любові Дар’ї та Андрія. Молоді люди з різних верств суспільства і тому їх союз не може бути схвалений батьками. Даша з інтелігентної родини, має вищу освіту, а також тата професора. Андрій же повна її протилежність. Юнак виріс у неблагополучній родині, з самого раннього дитинства наданий тільки собі. Він звик добиватися всього самостійно, не сподіваючись на підтримку близьких людей. Забезпечені батьки Дар’ї категорично проти такого союзу. На їхню думку, шлюб з такою людиною обіцяє вічні знімні квартири, злидні, безгрошів’я.

Але серце зовсім не хоче слухати голос розуму. Хлопці люблять одного і впевнені, що зможуть стати щасливими, незважаючи на думку оточуючих. Головні герої бачать тільки один вихід з ситуації, що склалася, а саме втекти з рідного міста. На новому місці вони мають намір таємно одружитися. Але всім планам не судилося реалізуватися. Напередодні від’їзду відбуваються трагічні події в родині Андрія, через які він повинен залишитися. Юнак просить відкласти поїздку за все на кілька днів. Дівчина не згодна чекати, адже вона так довго готувалася до цієї події. Даша вже написала лист матері з поясненням причин свого вчинку. Вона впевнена, що іншого шансу втекти вже не буде. Молоді люди сильно лаються, не підозрюючи, до чого це призведе в результаті. Серіал Бумеранг (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Серйозна сварка стає відправною точною у всіх наступних нещастях. Даша тікає в сльозах і в результаті потрапляє в руки насильника. Всупереч здоровому глузду все підозри падають на Андрія. Життя головних героїв розділяється на до і після цього злощасного дня. Чим закінчиться драматична історія передбачити неможливо.

Режисер: Кіра Ангеліна
В ролях: Анна Пєскова, Петро Кислов, Олексій Тихонов, Ольга Прокоф’єва, Катерина Редникова, Дмитро Міллер, Олександра Власова, Олексій Барабаш, Марія Болонкина, Ігор Скрипко

загрузка...