загрузка...


Телевізійний хіт британських кінематографістів безстидники, американський ремейк якого з акторами Еммі Россам і Вільямом Х. Мейсі в головних ролях, завоювавши шалену популярність в Сполучених Штатах і на пострадянському просторі, отримає власну версію і в Росії. За виробництво ремейка взялася кіностудія Yellow, Black and White, а транслюватися серіал буде на телеканалі НТВ. В епіцентрі історії виявляється зовсім не звичайне сімейство, в якому батько — алкоголік з останніх сил, якщо так можна сказати, намагається самостійно виховувати своїх шістьох дітей.

Проблеми з алкоголем у нього дуже давно, що накладає свій відбиток на свідомість і поведінку людини, яка впевнена, що життя в своє задоволення не має ніякого негативного впливу на його рідних. А це означає, що турбота про добробут сім’ї, моральний стан дітей і атмосфері, в якій вони живуть, зовсім не на першому місці у «зразкового» татка. Діти, які з народження росли в цьому сімействі, звикли, що всі проблеми вони повинні вирішувати самі, що тато і мама, які весь час бухають і розважаються, чхати хотіли на їхні забаганки, на труднощі, з якими вони стикаються. Хоч якесь полегшення в житті наших юних героїв настає після того, як мама втекла в невідомому напрямку, а батько — зайшов в тривалий запій.

Безпутні предки тільки те й робили, що отруювали життя і створювали нові проблеми дітям, яким і без того живеться не солодко. З моменту, коли мама і тато самоусунулися від своїх батьківських обов’язків, займатися дітьми береться найстарша сестра, яка реально готова на все заради своїх молодших братів і сестер. Серіал Безсоромні (1 сезон) 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Артур Меєр
У ролях: Олексій Шевченків, Галина Петрова, Андрій Чадов, Дмитро Білоцерківський, Костянтин Давидов, Андрій Лебедєв, Поліна Ганшина

загрузка...