загрузка...


Організатором агентства прихованих камер стає Михайло Трошин. Колишній співробітник ФСБ відкриває приватної розшукової бюро, щоб використовувати отримані навички в суто мирного життя для допомоги громадянам. Кваліфікований полковник підбирає своєрідно персонал, здатний виконувати будь-які покладені завдання повсюдно і безвідмовно. Комп’ютерний геній, що знаходиться в диспетчерському пункті, тісно пов’язаний з глобальною павутиною. Спеціалізовані програми сприяють у пошуках даних та матеріалів.

Кваліфікований хакер, який брав участь у справі про поламаною ляльці, знаходить будь-яку інформацію за кілька секунд. Надійний провайдер забезпечує приватну структуру високошвидкісним інтернетом для безпосереднього обслуговування самого вибагливого клієнта. Заміжня жінка звертається через електронну пошту до Михайла за невідкладною допомогою. Що опинилася на самоті через термінове відрядження чоловіка злякалася пильного погляду стоїть навпроти ляльки. За вихідними в ефір імпульсам сищики виявили знаходяться всередині приміщення мініатюрні відеокамери. Незнайомці інкогніто проводять всередині спальні беззахисного сімейства дистанційну зйомку. Толерантні провокаційні дії дозволили відшукати зловмисника, який вирішив довести до банкрутства родичів підступним способом підміни інтересів.

Брат власника житлового будівництва без дозволу після проникнення всередину приміщення встановив навпроти сейфа відеокамеру. Викравши цінні документи, підступний ворог здатний розорити старшого брата заради жадібності, забави і помсти. Серіал Агентство прихованих камер (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Андрій Канивченко, В’ячеслав Падалка
В ролях: Костянтин Кожевников, Євген Савінков, Антоніна Коміссарова, Дмитро Яковлєв, Сергій Охапкин, Марія Чувилин, Антон Філіпенко, Едуард Флеров, Руслан Корнеков, Анна Чала

загрузка...