загрузка...


Кінокартина «Майнкрафт » онлайн — це екранізація популярної комп’ютерної гри, яку довго чекали її шанувальники. На великі екрани фільм вийде тільки в 2019 році, але вже зараз можна сказати, що це буде якісний продукт, який не залишить байдужим своїх глядачів. Сама гра стала хітом продажів практично з самого першого виходу в світ. За своєю популярністю вона зуміла перевершити всі найпопулярніші і продаються гри, які існували до цього, а в історії комп’ютерних ігор вона стала однією з найуспішніших (кількість офіційно зареєстрованих гравців перевищує 100 мільйонів чоловік).

Дія картини, як і самої гри, відбувається в незвичайному світі, де все складається з кубів. Навколишній світ, речі, будівлі, рослини, живі істоти — всі вони створені з блоків кубічної форми. У цьому світі багато що може руйнуватися і перебудовуватися заново. А як незвично і дивно виглядає в ньому світанок! Тут теж є своє суспільство, в якому, як і в будь-якому іншому, будуть хороші персонажі і погані. Одні роблять щось корисне, а інші тільки шкодять і руйнують все навколо. Через це починається протистояння, яке переростає в битви і битви. Ще тут живуть величезні тварини, схожі на динозаврів, але з крилами.

Крім того, в цьому квадратному світі є свої відважні герої, які ризикують життям, щоб врятувати всіх інших. Їм доводиться долати безліч перешкод, зустрічатися з ворогами, перемагати їх і йти далі. Мультфільм Майнкрафт (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Роб МакЕлхенні
Актори: Прісцилла Барнс, Том Бауер, Філіп Данбар

загрузка...