загрузка...


Продовження неймовірно вдалою французької комедії про таксиста, знає толк в швидкій їзді. Тепер головним героєм цієї картини стає племінник Даніеля, по імені Ніколя. Він молодий, амбітний, бідний і сповнений бажання прославитися. Єдине що у нього є це автомобіль, який Ніколя використовує як таксі. Яблуко від яблуні падає недалеко, і наш герой характером дуже схожий на свого знаменитого дядька. Правда в Ніколя є ще величезне бажання стати багатим, і маленьке бажання бути законослухняним громадянином.

По цьому, після того, як Ніколя отримує пропозицію від міських гангстерів працювати на них перевізником за серйозні гроші і без зайвих питань — він погоджується не замислюючись. І тут то і починається саме веселощі. Начальник поліції відразу дає наказ заарештувати молодого таксиста, оскільки той не зміг працювати непомітно.

Або не захотів. У будь-якому випадку, дядько пишався б своїм рідним племінником. Божевільні перегони, іскрометний гумор, красива графіка. Все це не покине цієї картини з самого початок до титрів. Фільм Таксі 5 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Франк Гастамбід
В ролях: Малік Бенталха, Бернар Фарсі, Франк Гастамбід, Сабріна Вазані

загрузка...